Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

O firmie

 

Zadowolenie Klienta to dla nas najlepsza reklama

Agencja Reklamowa VividColor składa się z kilku osób, dla których praca nie jest tylko źródłem dochodu, ale również miejscem, w którym mogą skutecznie rozwijać swoją pasję. Sukcesywnie poszerzamy swoją wiedzę i doświadczenie. Indywidualnie obsłużyliśmy już wiele firm, zyskując przy tym ich szacunek i uznanie. VividColor to firma, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta, bo to właśnie on jest wyznacznikiem osiągniętego przez nas sukcesu.

Mamy świadomość, że reklama stanowi kluczową rolę, podczas dążenia do dynamicznego rozwoju własnego biznesu. VividColor pomoże Ci zatem stworzyć wizerunek Twojej firmy. Pragniemy zaoferować Państwu wysoką jakość usług, konkurencyjne ceny, możliwie krótki czas realizacji oraz pełen profesjonalizm. Wyróżnia nas także indywidualne podejście do każdego projektu oraz szeroki obszar działania, obejmujący zarówno nasz region, jak również całą Polskę.

Zakładasz własną działalność gospodarczą i zastanawiasz się nad reklamą? Nasz zespół pomoże Ci stworzyć wizerunek Twojej firmy!

member image

Filip Wilk

Założyciel VividColor, CEO, Grafik-programista

Kreatywny człowiek - wizjoner. Student Grafiki Komputerowej na WSTI w Warszawie. Bardzo dobrze odnajduje się w Photoshop, CorelDraw, Illustrator czy Flash. Programuje w HTML5 + CSS, PHP. Jego atutem są duże zdolności manualne oraz rysunek odręczny.

member image

Mateusz Czerwiak

Grafik komputerowy, Programista

Młodzieniec z wielkim potencjałem. Bez problemu porusza się w Photoshop czy CorelDraw. Programuje w HTML + CSS, PHP.

member image

Agnieszka Marzec

Copywriter

Agnieszka pisze teksty na witryny internetowe z turbodoładowaniem SEO. Dba o nowoczesny Content Marketing. Skutecznie wypozycjonuje każdą stronę.

member image

Daniel Kotwica

Aplikator

Daniel montuje szyldy, banery, kasetony. Do jego zadań należy również aplikowanie folii OWV, monomerycznej oraz wylewanej.

REFERENCJE

Kilka słów od naszych Klientów.

  • Serdecznie polecam usługi VividColor w zakresie druku offsetowego i cyfrowego Jestem zadowolona z wysokiej jakości wydruków. Dobra cena i krótki czas realizacji pozwala mi polecić usługi Pana Filipa.

  • Pracownicy firmy wykazali się doskonałą znajomością nowoczesnych narzędzi reklamowych, ciekawymi pomysłami przy tworzeniu projektów dla Urzędu Miasta Szydłowiec. Wszystkie prace wykonane zostały terminowo i bardzo profesjonalnie.

  • Jak najbardziej polecamy firmę VividColor jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Dziękujemy za profesjonalne podejście i estetyczne wykonane projekty.

  • Nie jestem w stanie powiedzieć, jak się cieszę z moich nowych wizytówek! Obsługa była doskonała, a jakość i szybkość realizacji rewelacyjna!

  • Wciąż nie mogę się nadziwić. Strona internetowa jaką otrzymałam jest najcenniejszym zasobem firmy jakie kiedykolwiek zakupiłam. Dziękuję raz jeszcze 🙂